Firma Den Braven Czech and Slovak a.s.,
największy producent chemii budowlanej w Czechach, poszukuje do swojej firmy DISTYK – profesjonalna chemia budowlana, pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

z miejscem wykonywania pracy w Województwo Łódzkie.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie pozytywnego wizerunku marki DISTYK;
• Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami firmy;
• Tworzenie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji biznesowych;
• Realizacja programów promocyjnych i marketingowych w punktach sprzedaży;
• Zarządzanie ekspozycją produktów w salonach klientów;
• Realizacja biznesplanów i celów firmy w powierzonym regionie;
• Monitorowanie aktualnych działań i trendów konkurencji w dziedzinie chemii bu-dowlanej.

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Doświadczenia w sprzedaży chemii budowlanej min. 3 lata jako przed-stawiciel handlowy.
• „Ducha biznesowego” i praktyki w zakresie negocjacji.
• Komunikatywności i chęci uczenia się nowych rzeczy i procedur.
• Prawa jazdy kategorii B i minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdu.
• Doświadczenia w branży budowlanej.

Co od nas otrzymasz?

• Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie.
• Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od osiągnięć i wyników.
• Narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy i no-woczesny laptop.
• Szkolenie i wsparcie techniczne.
• Wsparcie marketingowe w promocji marki DISTYK lub marek własnych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenia i warunki pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji technicz-nych, rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych kompetencji zawodowych.

Rozpoczęcie pracy po wcześniejszym umówieniu

Więcej informacji pod nr tel. +48 539 212 224 lub e-mail: kariera@distyk.pl.