Trzy etapy do stworzenia własnej marki.Zacznij z nami swój biznes! 

Kiedy jesteś znanym sprzedawcą, zwykle oferujesz szerokie portfolio markowych produktów, które znają Twoi klienci, ale jeśli jesteś naprawdę znanym i dużym sprzedawcą chemii budowlanej, masz własną markę lub myślisz o jej posiadaniu. Również w tym obszarze możemy zaoferować nasze usługi i wiedzę. Cały proces można streścić w kilku kolejnych krokach.   

KROK #1

Wybór produktu i wygląd opakowania

Od ponad 20 lat w Den Braven zajmujemy się rozwojem produktów, projektowaniem wyglądu opakowań, własną produkcją i późniejszą logistyką. Dla całej gamy naszego asortymentu w obszarze kitów uszczelniających, silikonów, kotew chemicznych, MS polimerów, poliuretanowych pianek montażowych, kotew chemicznych, klejów cementowych, klejów do glazury, klejów do ociepleń, powłok hydroizolacyjnych lub gruntów potrafimy znaleźć rozwiązanie dla Twojej marki.

Jeśli masz już własną markę korporacyjną, bardzo łatwo jest zastosować ją do wybranych produktów. Jeśli jest to pierwszy projekt, pomożemy Ci w skutecznej jego realizacji.  Mamy doświadczony zespół z działu marketingu, który jest gotowy do realizacji Twoich pomysłów.

KROK #2

Prawodawstwo i środowisko naturalne

Produkt to nie tylko opakowanie i etykieta z logo firmy, ale zestaw niezbędnych informacji na temat właściwego użytkowania produktu oraz obowiązkowej dokumentacji bezpieczeństwa i dokumentacji technicznej. Swoją wiedzą mogą podzielić się specjaliści z działu technicznego, którzy wiedzą, w jaki sposób oznakować prawidłowo produkt zgodnie z przepisami CLP dotyczącymi bezpieczeństwa oraz przepisami technicznymi norm z oznakowaniem CE. Wynikiem są teksty na opakowaniu produktu i dokumentacja niezbędna do sprzedaży produktu.

KROK #3

Terminy dostaw i logistyka

Z uwagi na ekonomikę produkcji opakowań i produkcję wewnętrzną ważne jest określenie ilości wydrukowanych opakowań i wielkości partii produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości procesów produkcyjnych jesteśmy w stanie precyzyjnie zdefiniować optymalne wartości  do produkcji zgodnie z Twoim planem sprzedaży, w tym czas niezbędny na przygotowanie, produkcję i dostawę.

Po wzajemnym uzgodnieniu wszystkich trzech etapów nie pozostaje nic innego niż przesłanie gotowego projektu drukarni etykiet lub producenta opakowań, takich jak kartridże lub worki papierowe, i nasza współpraca potwierdzona zamówieniem może się rozpocząć.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI