Przedstawiciel handlowy

Firma Den Braven Czech and Slovak a.s., największy producent chemii budowlanej w Czechach, poszukuje do swojej firmy DISTYK – profesjonalna chemia budowlana, pracownika na stanowisko:

z miejscem wykonywania pracy w Województwo Dolnośląskie.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie pozytywnego wizerunku marki DISTYK
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami firmy
  • tworzenie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji biznesowych
  • realizacja programów promocyjnych i marketingowych w punktach sprzedaży
  • zarządzanie ekspozycją produktów w salonach klientów
  • realizacja biznesplanów i celów firmy w powierzonym regionie
  • monitorowanie aktualnych działań i trendów konkurencji w dziedzinie chemii bu-dowlanej

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży chemii budowlanej min. 3 lata jako przed-stawiciel handlowy
  • „ducha biznesowego” i praktyki w zakresie negocjacji
  • komunikatywności i chęci uczenia się nowych rzeczy i procedur
  • prawa jazdy kategorii B i minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
  • doświadczenia w branży budowlanej

Co od nas otrzymasz?

  • umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od osiągnięć i wyników
  • narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy i no-woczesny laptop
  • szkolenie i wsparcie techniczne
  • wsparcie marketingowe w promocji marki DISTYK lub marek własnych

Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenia i warunki pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji technicz-nych, rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych kompetencji zawodowych.

Rozpoczęcie pracy po wcześniejszym umówieniu

Więcej informacji pod nr tel. +48 539 212 224 lub e-mail: kariera@distyk.pl.